Na najbliższej olimpiadzie w 2020r. w Tokio po raz pierwszy wystartują wspinacze. Na Chwyciarni będzie można trenować do każdej z trzech olimpijskich dyscyplin wspinaczkowych. Dysponujemy pochylnią do wspinania  na czas zgodną  z wytycznymi IFSC, bulderownią oraz ścianą do wspinania o powierzchni 1000m² zaprojektowaną, aby było możliwe ułożenie dróg wspinaczkowych o dowolnej trudności. 

Poza tym , każdy znajdzie na naszej ścianie coś dla siebie. Łatwiejsze drogi dla dzieci i osób początkujących, treningi pod okiem doświadczonych instruktorów, sekcje wspinaczkowe, możliwość organizacji imprez różnego rodzaju, np. urodziny dla dzieci, spotkania integracyjne. 
Możliwość organizacji zajęć sportowych dla przedszkoli, szkół, studentów o charakterze okazjonalnym a także regularnym.

Obiekt spełnia warunki do rozgrywania zawodów wspinaczkowych w trzech dyscyplinach na poziomie pucharu Polski a także zawodów o zasięgu międzynarodowym. 

Na miejscu każdy chętny będzie mógł wypożyczyć niezbędny sprzęt, skorzystać z podstawowego szkolenia z zakresu bezpiecznej asekuracji. Każdy może przyjść wystarczą chęci i zapał oraz wygodny strój by rozpocząć przygodę ze wspinaniem.TERAZ ZAPRASZAMY CIĘ NA ZWIEDZANIE CHWYCIARNIZAPEWNIAMY ROZRYWKĘ  MALUCHOM !!!POĆWICZ NA SEKTORZE REKREACYJNYM Z MOŻLIWOŚCIĄ WSPINANIA WYCIĄGOWEGOUDOSKONALAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W SALI TRENINGOWEJ WYPOSAŻONEJ W BALD, CAMPUS, KOŁKOWNICĘ, DRĄŻEK I WIELE INNYCH GADGETÓW


NASZ BULDER PRZESTAWNY. NA RAZIE W MAGAZYNIE.


SPRÓBUJ SWYCH SIŁ NA SEKTORZE SPORTOWO-REKREACYJNYM Z WYDZIELONĄ STREFĄ SPEED CLIMBING


ZMIERZ SIĘ Z SEKTOREM SPORTOWYM O 18m WYSOKOŚCI I PRZEWIESZENIU DO 8m
ODKRYJ ŚWIAT VERTICAL STORY