CENNIK PODSTAWOWY

 

Wejście ulgowe obowiązuje dla dzieci od 12 roku życia i studentów za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz członków KW zrzeszonych w PZA.
Bilet dziecięcy obowiązuje tylko dla dzieci do 12 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Bilet rodzinny upoważnia do jednorazowego wejścia na ścianę dwie osoby dorosłe wraz z jednym lub więcej dzieci.
Wejście w charakterze asekuranta to opłata dla osób niewspinających się ale asekurujących i przebywających na hali wspinaczkowej. Opłata nie dotyczy osób płacących za szkolenie z zasad asekuracji. Szkolenie z zasad asekuracji odbywa się z założenie co godzinę (pierwsze szkolenie od godz.17) – w zależności od dostępności Instruktora.
Prowadzenie zajęć sekcji zewnętrznych i przyprowadzania grup zorganizowanych wymaga wcześniejszego (min. 1 tydz.) zgłoszenia na recepcji lub drogą elektroniczną u koordynatora. Minimalna ilość osób w sekcji zewnętrznej wynosi 4 osoby.
W cenie biletu oferujemy szafki na kluczyk oraz szatnie z prysznicem. Opłata za zgubienie kluczyka wynosi 30zł. Kaucja za kluczyk do szatni wynosi 10zł.
Powtórne szkolenie dotyczy tylko osób, które były już szkolone wcześniej na Chwyciarni Arena Gliwice.
Każde wejście jest nielimitowane czasowo.
Ze względu na odbywające się inne wydarzenie w Małej Arenie, prosimy o zabieranie swoich rzeczy z szatni po zakończeniu wspinania. Pozostawione rzeczy będą usuwane.

WEJŚCIA ZORGANIZOWANE

Prowadzenie zajęć sekcji zewnętrznych i przyprowadzania grup zorganizowanych wymaga wcześniejszego (min. 1 tydz.) zgłoszenia na recepcji lub drogą elektroniczną u koordynatora. Minimalna ilość osób w sekcji zewnętrznej wynosi 4 osoby.

Szczegółowe informacje dostępne podczas zapisów pod adresem: biuro@chwyciarnia.pl

KARNETY

Karnety 4 i 8 wejść są imienne i ważne dwa miesiące od daty zakupu. 
Karnet No Limit jest imienny i upoważnia do nieograniczonej ilości wejść na obiekt w wykupionym okresie czasu.
Karnet Rodzinny 2+1 upoważnia do wejścia na ścianę dwie osoby dorosłe wraz jednym dzieckiem do 12 roku życia, a Karnet Rodzinny 2+2 dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci do 12 roku życia (każde kolejne dziecko wchodzi za darmo. Wiek dziecka należy potwierdzić za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Karnety rodzinne są imienne, ważne 3 miesiące od daty zakupu i upoważniają do określonej ilości wejść zależnie od wykupionego wariantu.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU

Wypożyczenie sprzętu jest jednorazowe oraz nielimitowane czasowo.