ŁUKASZ KUDŁA
– TRENER

W jego odczuciu wspinanie to nie sposób spędzania wolnego czasu, to sposób na życie czy nawet filozofia. Prawie wszystkie wyjazdy urlopowe czy czas wolny ustawia tak, aby maksymalnie wykorzystać czas na wspinanie w skałach.

Jego ulubionym rejonem boulderowym jest Magic Wood. W naturze – uwielbia Szwajcarię i jeśli tylko jest możliwość obrania tego kierunku, od razu pakuje torbę.

Najważniejsze przejścia boulderowe:

  • Disturbia 8B
  • Amber 8B
  • Boogalagga 8B
  • Hayabusa 8B
  • Fajrant 8A+
  • Freak brothers 8A/A+

ALEKSANDRA POKORSKA – TRENER 


W 2015 roku pasja zaprowadziła ją do wyrobienia licencji sędziego Polskiego Związku Alpinizmu.

Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, prowadzi rehabilitację dzieci i dorosłych. Zawód ten łączy ze swoją pasją do wspinania – przeprowadziła badania naukowe na wspinaczach w zakresie stabilności centralnej oraz wpływie obuwia na stopę u najlepszych zawodników świata.

W swojej pracy instruktora wspinaczki kładzie nacisk na prawidłowy rozwój umiejętności wspinaczkowych przy uwzględnieniu wpływu na postawę całego ciała.

MICHAŁ MAŁEK 
– RECEPCJA

Przez wiele lat karmił oczy widokiem bieszczadzkich połonin, które otaczały go w rodzinnym Sanoku. Po przybyciu na Śląsk złapał jednak wspinaczkowego bakcyla i obecnie zgłębia tajniki tego elitarnego sportu.

W „Chwyciarni” dba o sprzęt, porządek w papierach i przede wszystkim dobrą atmosferę, która udziela się trenującym. Dzięki socjologicznemu wykształceniu doskonale zna się na ludziach i chętnie im pomaga. Dlatego, jeśli napotkacie w „Chwyciarni” na jakiś problem, uderzajcie do Niego śmiało!

Prywatnie pasjonat literatury i podróży za jeden uśmiech. Gdyby przyznawano cyfry za przejście życiowych dróg, miałby te najwyższą.