Ocun Testing Tour 2019

 

Początek roku to idealny moment, by spróbować czegoś nowego, może czegoś lepszego? I tutaj pojawia się okazja – Ocun Testing Tour. Kolejna edycja największego w kraju testu butów wspinaczkowych.

 

Ocun Testing Tour od wielu lat przyciąga szerokie grono miłośników wspinaczki. Dlaczego? Powód jest oczywisty – testy organizowane przez markę Ocun są marką i okazją samą w sobie. Wszystko, aby dokładnie przymierzyć oraz sprawdzić, jak spisują się najnowsze modele butów wspinaczkowych z oferty czeskiego producenta. Podczas OTT nie może też zabraknąć nowinek technologicznych. Tym razem fani wspinaczki będą mieli możliwość wypróbowania w warunkach “bojowych” absolutnej nowości – butów Ocun Jett QC!

 

Ważne (szczególnie w przypadku mniej doświadczonych adeptów wspinaczki) jest to, że uczestnicy OTT mogą liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów Ocun. Organizatorzy eventu będą służyć ekspercką wiedzą oraz pomocą. Nie ma co ukrywać, przy wyborze optymalnego modelu butów to priorytet.

Opinia użytkowników, także jest tutaj istotna a zdanie uczestników OTT jest istotnym czynnikiem, który pomaga inżynierom Ocun określić przyszłe kierunki rozwoju i jeszcze lepiej dopasować nowe produkty do potrzeb nawet tych, najbardziej wymagających wspinaczy.

 

Ale czy samo mierzenie, testowanie, porównywanie i dzielenie się spostrzeżeniami to wszystko? Skąd! OTT jak zawsze jest doskonałym pretekstem, by wyrwać się z domu i spędzić czas w gronie osób, które podzielają wspinaczkową pasję. Czy będzie to świetna zabawa na poziomie? To już trzeba sprawdzić osobiście, a organizatorzy „dosłownie” staną na wysokości… zadania.

 

Zapraszamy wszystkich, nie tylko profesjonalistów i „niedzielnych” wspinaczy ale i osoby, które nigdy nie miały styczności z tematem wspinaczki. Pomoc i jakość obsługi gwarantowana.

Ocun Testing Tour 2019 odbędzie się 6 lutego (środa) w Chwyciarni Areny Gliwice – najwyższej, zadaszonej ścianki wspinaczkowej w Polsce. Startujemy o godz. 15.00.

 

19 metrów wysokości i ponad 950m2 przestrzeni do wspinania, nie tylko brzmi imponująco, ale i wygląda. W ramach wydarzenia zostały przygotowane specjalne rabaty nawet do -25%.

 

Do zobaczenia na szczycie.

Mistrzowskie wspinanie na ścianie

W najbliższą niedzielę, dziewiątego grudnia w hali sportowej Arena Gliwice odbędą się Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej. Zawody rozegrane zostaną na imponującej ścianie wspinaczkowej Chwyciarnia, rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: seniorów i młodzieżowców. Swój start w zawodach potwierdzili czołowi zawodnicy kraju, między innymi Ida Kupś wicemistrzyni Polski z 2017 roku.

W rundzie eliminacyjnej zawodnicy będą mieli do pokonania po dwie drogi wspinaczkowe, do finału awansuje ośmiu najlepszych, a o zwycięstwie zdecyduje to kto dojdzie najwyżej na finałowej, ekstremalnie trudnej trasie. 

Początek rywalizacji o godzinie 10:45, finały zaplanowane są na godzinę 15:30.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram na stronie PZA: 
http://pza.org.pl/news/news-sport/mistrzostwa-polski-w-prowadzeniu-gliwice-2018

SZKOLENIE KADRY SW ARENA GLIWICE